Bebek ve Çocuk Gelişimi

Bebek ve çocuk gelişimi, bebek ve çocukların sağlıklı gelişimi beslenmesi, bebek ve çocukların psikolojik gelişimi, uzman çocuk psikologlarında öneriler tavsiyeler

Yemek Kulübüm olarak tüm bireylerin sağlıklı, yeterli ve dengeli beslenmesi bizim için en önemli hususlardan başında gelmektedir. Ancak bebek ve çocukların sağlıklı beslenmesi ve sağlıklı gelişimi bizim için çok daha önemli bir konu. Bu amaçla bebek ve çocuk beslenmesi konu başlağımız altında üyelerimizden ve ziyaretçilerimizden de gelen talepler doğrultusunda "Bebek ve Çocuk Gelişimi" bölümü oluşturmaya karar verdik.

Peki bu bölümde hangi nelere yer vereceğiz?

Ziyaretçilerimize ve üyelerimize her zaman doğru ve güvenilir bilgi vermek bizim temel prensibimiz. Gıda güvenliği, beslenme, diyet ve diğer gıda konularında gıda mühendisi ve diyetisyen beslenme uzmanlarımızın bilgilerinden faydalandığımız gibi "Bebek ve Çocuk Gelişimi" konusunda da uzman psikolog ve pedagogların yazılarına ve görüşlerine yer vereceğiz. Bu amaçla yapacağımız tüm çalışmalarda ve yer vereceğimiz tüm konularda Çocuk Gelişim Atölyesi ve uzman kadrosu bizlere destek veriyor olacak.

Çocuk sahibi tüm anne ve babalar için faydalı olacağını inandığımız bu bölüm için Çocuk Gelişim Atölyesine teşekkür ederiz.

 

Çocuk gelişimi nedir

Top