Foto baskıları ile evinizi renklendirin

Foto baskı, ev dekorasyonu için fotoğraf baskısı, fotokitap, foto çözümleri, fotoğraftan kanvas tablo, poster baskı, dekoratif puf, buzdolabı magnet, bardak baskı

Fotoğraf Baskıları ile evinizi renklendirin

Mutfak ve ev dekorasyonunda aile fotoğrafları dekorasyonun olmazsa olmazlarıdır. Fotoğraf makinesi ya da cep telefonu ile çektiğimiz en güzel günlerin, en mutlu anların her an aklımızda olması ve evimizi renklendirmesi için resim baskısı yaptırmak en ekonomik dekorasyon çözümlerinden birisidir.

 Foto Baskı

 

Çok değil 10-15 sene önce fotoğraf makinesi ile çektiğimiz resimleri fotoğrafçıya götürüp tab ettirmek için 36’lık filmin bitmesini dört gözle beklerdik. O günden bugüne fotoğraflarımız neredeyse tamamen dijitalleşti. Artık 36’lık filmlerin yerini cep telefonlarımız, albümlerin yerini facebook ve instagram aldı. Ama fotoğraf baskısının modası hiç geçmedi. Cep telefonu ile çektiğimiz instagram ve facebook fotoğraflarımızı ister kanvas tablo, ister poster baskı, ister dekoratif puf, ister, foto kitap şeklinde bastırabiliyoruz. Hem de fotoğrafçıya bile gitmeden, internet üzerinden online olarak evimizden. Üstelik bunun için herhangi bir program ya da uygulama kullanmaya da gerek yok. Foto Baskı web sitesine giriş yaptığınızda site üzerinde hiçbir program ve uygulama kullanmadan instagram resimleri de dahil olmak üzere dilediğiniz resminizi dilediğiniz gibi tasarlayıp sipariş verebiliyorsunuz.

instagram Fotoğrafları baskısı

 

Fotoğraf Baskısı

  

Sadece tablo ve yastık değil sizde bizim gibi fotoğraflarınızı t-shirt ve bardak baskısı yaptırmak isterseniz ekonomik seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Foto Baskı - Yemek Kulübüm

 

Foto Baskı 01

 

Top