Hakkımızda

Yemek tarifi arayanları, yaptığı yemekleri cümle aleme göstermek isteyenleri, tariflerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyanları, bugün ne yemek yapsam diyenleri, günün menüsünü merak edenleri, yemek yaparken içinden geçenleri paylaşmak isteyenleri, "tam da yemek yiyorduk, kaynanan seni seviyormuş" diyenleri, umduğunu değil bulduğunu yiyenleri, kısacası; yemek seven herkesi bir araya getirmek için çıktık yola. Adımız üzerinde herkesin uğrak yeri, bakmadan geçemeyeceği, belki akşamları bir çay içimi, belki gündüzleri bir komşu gezmesi tadında büyük ve eğlenceli; benim, senin, herkesin yeni buluşma merkezi;

Yemek Kulübüm’e hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Yemek Kulübüm, şahane yemeklerinizin tariflerini paylaşıp maharetlerinizi cümle aleme ilan edebileceğiniz, beslenme ve mutfak ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz, gıda güvenliği, gıda katkı maddeleri, sağlıklı beslenme gibi önemli konularda en bilimsel ve en doğru kaynaklara ulaşabileceğiniz, cevabını bulamadığınız sorularınızı Gıda Danışmanım’ a sorup öğrenebileceğiniz yeni gıda ve yemek siteniz.

Yemek yapmayı sevmiyor musunuz?

Yemek yapmayı sevmeyenler, yemek yapmak hiç bana göre değil diyenler, sizleri de unutmadık. Yemek Kulübüm’de sizin de yeriniz hazır. Türkiye’nin en güzel restaurantlarını, en gurme lezzetleri nerede yiyebileceğinizi öğrenmek için Yemek Kulübüm GURME'yi instagram, swarm, foursqure, zomato ve tripadvisor'dan @yemekkulubum hesabından takip edebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler…

Yemek Kulübüm

Top