Ödül Marketim

Tarif Yükle - Puan Topla - Hediye Ödül Kazan. Topladığın puana eş değer Hediyeni Ödül Marketim'de den hemen seç

Yeni yılda Yemek Kulübüm'den HEDİYE YAĞMURU.

Birbirinden güzel ve değerli ödülleri kazanmaya hazır mısın?

Tariflerini Yemek Kulübüm'e gönder, gönderdiğin tarifler ile puan topla istediğin ödüllerden birini hemen kazan.

Yemek Kulübüm'de sadece gönderdiğin yemek tarifleri için değil aynı zaman tarifine gelen her bir beğeniden ve hesabını takip eden her bir takipçiden de puan kazanırsın.

Unutma! Kazandığın her bir puan, ödüle dönüşüyor!

Biriken puanlarını Ödül Marketim'de listelemiş olduğumuz birbirinden güzel 54 ödülden birini seçerek kullanabilirsin. Ne kadar çok tarif yüklersen, o kadar çok takipçi ve beğeni kazanırsın ve o kadar çok puan toplarsın. Dostunu, arkadaşını davet et, hesabını takip etsinler, tariflerini beğensinler daha çok daha hızlı puan topla!

Tarif Gönder - Tarif Yolla - Tarif Ekle

 

Nasıl Puan Kazanırım?

Ödül kazanabilmen için hesabında topladığın puanların ödül için gerekli olan puana eşit ya da ödül puanından çok olması gerekir. 

Peki nasıl puan kazanacaksın?

  • 1 adet yemek tarifi ....... 200 puan
  • 1 adet takipçi .................... 5 puan
  • 1 adet beğeni .................... 1 puan

Ödül kazanman için herhangi bir süre sınırlaması, tarif kısıtlaması yok. Günün istediğin bir saatinde, istediğin günde kısacası dilediğin zaman tarif yollayabilirsiniz. Puan toplayıp ödül kazandıktan sonra tekrar tarif gönderip ödül kazanmaya devam edebilirsin. İstersen bir günde 100 tarif, istersen bir ayda 3 tarif gönderebilirsiniz. Tamamen sana kalmış.

Puanların her zaman hesabında birikmeye devam edecek. Ödül kazandıktan sonra aldığın ödülün puanı kadar hesabından düşecek.

Tarif Gönder - Tarif Yolla

 

 

 Kurallar

- Yemek Kulübüm'e yolladığın tariflerin resimlerinin sana ait olması zorunludur. Yemek Kulübüm'e yolladığın yemek tariflerine ait olan herhangi bir fotoğrafın, resmin veya videonun başkasına ait olduğu tespit edilirse, o tarif ve o tarif ile kazandığın puan hesabından silinir. Böyle bir durumun yaşanmaması adına, tarif fotolarının sana ait olması gerektiğini unutma. 

- Bir diğer kural ise yolladığın tarif fotolarının temiz ve net olması. Karanlık, bulanık ya da çok karmaşık fotoğrafı olan tarifler moderatörlerimiz tarafından onaylanmayacaktır. 

- Gönderdiğin tarifler, moderatörlerimiz tarafından incelenip, düzenlendikten sonra bu şartları sağlıyor ise onaylanacaktır. Puan kazanabilmen için tarifinin onaylanması gerekmektedir. Yalnızca onaylanan ve Yemek Kulübüm'de yayınlanan yemek tariflerinden puan kazanabilirsin. Onaylanmayan tariften puan kazanamazsınız.

Yemek Kulübüm, Ödül Marketim'de bulunan ürünlerin tedarik fiyatlarının değişmesi halinde o ödüle ait olan puan değerini değiştirme hakkına sahiptir ve bu hakkı her zaman saklı tutar. 

Ödül Marketim'de şu an için birbirinden harika 54 ödül bulunmaktadır. İlerleyen günlerde ödül çeşitlerine yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

İşte birbirinden harika 54 ödülümüz;

 

Homend Royaltea 1711 Çelik Çay Makinesi

 

Tefal My Tea Beyaz Çay Makinesi

 

King P-621 Spark Su Isıtıcı

 

Vestel Sefa Inox Türk Kahvesi Makinesi

 

Homend 5004 Coffeebreak Kişisel Filtre Kahve Makinesi

 

Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi

 

Sinbo SSM-2513 Tost Makinesi

 

Arzum AR2021 Panini Granite Tost Makinesi

 

Sinbo Shb-3100S El Blender Seti Beyaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top