Tarif gönder, alışveriş çeki kazan

ödüllü yemek tarifi yarışması, ödüllü hamur işi, pasta, börek, poğaça, sütlü tatlı, şerbetli tatlı, çörek, kurabiye, kek, pide, pizza tarifleri yarışması

Tarif gönder, alışveriş çeki kazan! 

1-24 Mayıs tarihleri arasında Yemek Kulübüm internet sitesine üye olarak Hamur İşi Tarifi (kurabiye, kek, pasta, börek, çörek, poğaça, şerbetli tatlı, sütlü tatlı, ekmek, kruvasan, pide ve pizza) paylaşan üyelerimiz arasında en yüksek puanı toplayan bir kişi 500 TL market alışverişi çeki, en yüksek ikinci puanı toplayan bir kişi 200 TL alışveriş çeki kazanacak. 

Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken Yemek Kulübüm’e ücretsiz üye olmak, tarif paylaşmak ve takipçi kazanarak puan toplamak.

Daha fazla puan toplamak için arkadaşlarınızı Yemek Kulübüm’e davet edin, tariflerinizi facebook, instagram, pinterest, twitter ve diğer sosyal ağlarda paylaşın.

 

Nasıl Puan Toplayabilirim?

 • Tarif göndererek 100 puan
 • Takipçi kazanarak 1 puan
 • Tarife beğeni alarak 1 puan.

 

Çekiliş yok, kura yok!

Yemek Kulübüm’e ücretsiz üye olun, en çok tarifi siz yükleyin, alışveriş çekini siz kazanın. 

 

"Ödüllü Yemek Puan Toplama Oyunu" Katılım Koşulları ve Kuralları

 1. Bu oyuna 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşı olan herkes www.yemekkulubum.com internet sitesine üye olarak katılabilir.
 2. Yarışma sonunda kazanılan hediyeler üyelere kimlik ibrazı ile yapılacaktır. Bu nedenle yarışmaya katılan üyeler siteye üye kaydı yaparken gerçek adları ile kayıt olmaları gerekir. Hediye teslimatı sırasında kimlik ibrazı yapmayan/yapamayan üyelerin hediyeleri teslim edilmeyecektir. 
 3. Hediye teslimatı yalnızca Türkiye sınırları dahilinde yapılacak, yurtdışına teslimat yapılmayacaktır. Bu nedenle oyuna katılan ve yurtdışında yaşayan T.C. vatandaşlarının hediye kazanması durumunda hediyelerini 30 gün içerisinde tarafımızdan teslim almaları ya da Türkiye’de yaşayan birinci derece akrabalarını (aynı soyadı taşımak şartı ile) vekil tayin etmeleri gerekmektedir. Hediye, vekil tayin edilen kişinin adına ve adresine kimlik ibrazı karşılığı teslim edilebilir.
 4. Yemek Kulübüm internet sitesi üzerinde birden çok sahte üye hesabı oluşturarak kendi üye hesabı ya da bir yakınının üye hesabı adına rastgele ve/veya sürekli olarak puan kazandırma amaçlı işlem yaptığı tespit edilen üyelerin işlemleri spam olarak kabul edilir ve o üye hesabındaki puanlar sıfırlanarak üye oyundan diskalifiye edilir. Üyenin siteye yüklemiş olduğu yemek tarifleri ve püf noktaları sitede yayımlanmaya devam eder.
 5. "Ödüllü Yemek Puan Toplama Oyunu" na katılan “Yemek Kulübüm” ortakları ve çalışanlarına ait hesaplar belirlenen hedef puanları toplamış olsalar dahi hediye kazanamazlar.
 6. "Ödüllü Yemek Puan Toplama Oyunu" 1 Mayıs – 24 Mayıs 2017 tarihleri arasında www.yemekkulubum.com  internet sitesi üzerinde gerçekleşecektir.
 7. Yarışma boyunca yalnızca Hamur İşi Tariflerine (börek, poğaça, çörek, pasta, şerbetli tatlı, sütlü tatlı, ekmek, kurabiye, kek, kruvasan, pide ve pizza) puan verilecektir. Bu kategoriler dışında kalan tariflere puan verilmeyecektir.
 8. Üyeler "Ödüllü Yemek Puan Toplama Oyunu" boyunca;
  - Siteye yükledikleri ve site yönetimi tarafından onaylanmış her bir hamur işi tarifi için 100 puan,
  - Üye hesabını takip eden, her bir takipçi için 1 puan,
  - Hesabında yer alan kendisine ait yemek tariflerine gelen her bir beğeni için 1 puan kazanacaktır.
 9. Oyun dönemi sonunda (24 Mayıs 2017 günü saat 23:59:59’da) tüm üyelerin toplamış oldukları puanlar sıfırlanır.
 10. Oyun sonunda ilan edilen ödülleri kazanabilmek için en az 2.500 puan toplanılması gerekir. Oyunu birinci ve ikinci tamamlayan kişinin toplamış olduğu puan 2.500 puanın altındaysa ödülü hak etmiş olamaz.  Ödülü hak edebilmek için üyenin 2.500 puanı geçmesi gerekir.
 11. Üyelerin oyun süresince siteye yükleyecekleri yemek tarifleri Yemek Kulübüm site yönetimi tarafından onaylanacaktır. Onaylanmayan tariflerden üyeler puan kazanamazlar.
 12. Siteye yüklenen tariflerde mutlaka ilgili tarife ait resim olmalıdır. Resimsiz tarifler site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.
 13. Onaya gönderilen tarife ait resim o üyenin kendisine ait/özgün olmalı, başka bir yemek sitesine, başka bir yemek bloguna ya da başka bir kişiye ait olmamalıdır. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde yemek tarifine site yönetimi tarafından onay verilmez. Böyle bir durumun yemek tarifine onay verilmesinden sonra tespit edilmesi halinde tarif, üye hesabı altından kaldırılır ve bu yemek tarifi ile kazanılan puanlar üye puanından eksiltilir.
 14. Yemek tarifi ile paylaşılan yemek resimleri bulanık, karanlık olmamalıdır. Yemek resimleri yüksek çözünürlükte ve yüksek kontrastta, net ve anlaşılır olmalıdır. Bu özellikte resimleri olmayan yemek tariflerine site yönetimi tarafından onay verilmez.
 15. Üyeler tarafından siteye eklenen yemek tariflerinin malzemeleri tam ve eksiksiz olmalı, tarifi anlatan hazırlık aşamaları net ve anlaşılır olmalıdır. Malzeme listesinde belirtilen her bir ürün hazırlık aşamalarında kullanılmalıdır (ilgili yemeğin içinde bulunmalı). Eklenen tarifin malzemeleri ve hazırlık aşamaları birbiri ile uyumlu değilse, tarif özensiz bir şekilde yazılmış ya da başka internet sitelerinden kopyalanmış olduğunun anlaşılması durumunda yemek tarifine onay verilmez.
 16. “Yemek Puan Toplama Oyunu"nda belirlenmiş kurallar çerçevesinde hediye almaya hak kazanan kişilerin kazandıkları hediyeler kargo yolu ile ya da elden kazanan üyeye teslim edilir. Kargo ücreti Yemek Kulübüm tarafından karşılanır. Hediye kazanan üye kargo ücreti ödemez.
 17. “Yemek Puan Toplama Oyunu"nda belirlenmiş kurallar çerçevesinde hediye almaya hak kazanan kişilerin kazandıkları hediyelere ait doğabilecek tüm vergi, harç ve masraflar hediye kazanan kişiye aittir.
 18. “Yemek Puan Toplama Oyunu"nu na katılmak isteyen/katılan tüm üyeler yukarıda yazılı olan "Ödüller" ve "Katılım Koşulları ve Kurallar" başlıkları altında bulunan tüm yazılanları kabul etmiş sayılırlar. Yukarıda yazılı olan başlıkları ve bu başlıklar altındaki maddeleri kabul etmeyen kişiler "Yemek Puan Toplama Oyunu"nu na katılsalar dahi bu başlıklar altında yazılı olan hususlar haricinde hak talebinde bulunamaz.

 

Ödüller

 • En yüksek puan toplayan birinciye 500 TL değerinde market alışveriş çeki (1 kişi)
 • En yüksek puan toplayan ikinci kişiye 200 TL değerinde market alışveriş çeki (1 kişi)

 

Alışveriş çeki; ödül kazanan üyenin yaşadığı il/ilçe sınırları dahilinde bulunan marketlerden birine ait olacaktır.

   

Düzenleme Tarihi: 30 Nisan 2017

Top