Makarna tarifleri kategorimizde, üyelerimizin hazırlamış oldukları pratik ve değişik domates soslu, kıymalı, ton balıklı, mantarlı, köri soslu, fırında makarna tarifleri yer almaktadır. En güzel makarna ve sos tariflerini bizlerle paylaşan tüm üyelerimize çok teşekkür ederiz.

Kolay yapılması, farklı soslar eklenerek birbirinden farklı birçok lezzet elde edilebilmesi ve pek çok yemeğe göre ucuz olması nedeniyle özellikle öğrencilerin ve bekarların tercih ettiği makarna aslında tüm dünya tarafından kabul görmüş gurme bir lezzet. Eee tabi evde süper İtalyan sosları eşliğinde Al Dante makarnalar yapıp gurmeliğin nirvanasına henüz ulaşmış değiliz ama mantarlı kremalı, peynirli veya fesleğenli makarna yapmak o kadar da zor değil dediğinizi duyar gibiyiz.

Makarna konusunda ben de marifetliyim, benimde muhteşem makarna ve sos tariflerim var! diyorsanız, sizde sitemizde ücretsiz üye hesabı oluşturarak, üye blog hesabınızdan dilerseniz videolu, dilerseniz resimli nefis tariflerinizi paylaşabilir, diğer üyeleri takip edebilir, takipçi sayınızı arttırarak daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Sitemize üye olmadan yemek tarifi yayınlatmak isterseniz, malzeme ve hazırlanış bilgilerini resimleri veya videosuyla birlikte Yemek Kulübüm Facebook Sayfamızdan bize mesajla gönderin, sizin adınıza web sitemizde yayınlayalım.

Top