Yemek Kulübüm Gurme, damak zevkine düşkün olan herkes için hazırlamış olduğumuz çok özel ve çok keyifli bir bölüm.

İster evinizde kendi yemeğinizi kendiniz yapmaktan büyük bir zevk alın ister evde yemek yapmaya vaktiniz olmayacak kadar yoğun bir iş hayatınız olsun. Her iki koşulda da mutlaka bir yerlere gidip bir şeyler yemek içmek istiyorsunuzdur. Böyle zamanlarda genellikle sosyal medya ve arama motorlarını kullanarak Nerede ne yenir?, Nerede kaça yenir?, Ne yenir? Ne yesek? Vb. çeşitli aramalar yaparak zevkimize ve arzumuza uygun yeme içme mekanları ararız. Yaptığımız bu aramalar sonucu bir restoran ya da mekan buluruz ancak çoğu zaman aslında bizi çok da mutlu etmeyen sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Son yıllarda yeme içme kültürünün genişlemesi ile birlikte daha fazla kişi ev dışında yemek yemeye başladı. Bu talep karşısında da daha fazla mekan açılmaya dolayısıyla gezilecek yerler listesinin kabarmasına vesile oldu. Bu artış beraberinde gezgin gurmeler yarattı ve bir anda gurme blogları, gurme sosyal medya fenomenlerinin doğmasına neden oldu.

Çok okuyan değil, çok gezen bilir dedik ve; en iyi yeme içme mekanlarının, en iyi lezzet duraklarının, en başarılı blog ve siteleri bir araya getirmeyi amaçlayan güzel bir gezi, seyahat ve yeme içme rehberi hazırlamaya karar verdik.

Siz de damak zevkinize düşkün, gezmekten ve seyahat etmekten hoşlanıyorsanız, yeni lezzetleri keşfetmeye, daha önce görmediğiniz bilmediğiniz yerleri öğrenmeye hazırsanız Yemek Kulübüm Gurme’yi ziyaret edebilir ya da @yemekkulubum instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Keyifli anlar!

Top